Múlt héten zajlott a TehetségPaletta Program vajdasági találkozója a zentai Művelődési Házban. A Kárpát-medencei szintű kezdeményezés célja az öntevékeny művészet támogatása és az alkotók szakmai fejlődésének elősegítése.
A zentai válogatón színházi és irodalmi alkotások is bemutatásra kerültek, valamint a zene- és képzőművészet területén tevékenykedő résztvevők is képviseltették magukat.
Az esemény a Nemzeti Művelődési Intézet, a Vajdasági Magyar Művelődési Szövetség és a Vajdasági Magyar Művelődési Intézet szervezésében valósult meg.